Till Sågtjänst är det aldrig långt. Du når oss antingen på telefon eller via mail.

Sågtjänst i Syd AB
Kungsvägen 115
352 44 Växjö

Telefon: 0470-72 75 10
Order: order@sagtjanst.com
E-post: info@sagtjanst.com

Kontaktformulär

Företagsnamn

Våra medarbetare

VD. Sven-Åke "Rasken" Björnvik
Tel: 0470 - 72 75 09
rasken@sagtjanst.com

Gunnar Otteborn Inköp.
Tel: 0470 - 72 75 12
gunnar@sagtjanst.com

Ralf Ekbäck, Tillträdande VD
Tel: 0470 - 72 75 15
ralf@sagtjanst.com

Birgitta Lindahl, Admin/Ekonomi
Tel: 0470 - 72 75 11
birgitta@sagtjanst.com

Per Svensson Inköp.
Tel: 0470 - 72 75 14
per.svensson@sagtjanst.com

Lisa Rönn, Admin/Ekonomi
Tel: 0470 - 72 75 16
lisa@sagtjanst.com